Forum despre chiloti
inregistreaza=te ca te rup.....asta da forum fara reguli da kkt............ce mai .distractie mare
uelcome bah.... pa forum;)

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Forum despre chiloti
inregistreaza=te ca te rup.....asta da forum fara reguli da kkt............ce mai .distractie mare
uelcome bah.... pa forum;)
Forum despre chiloti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~For this forum

2 participanți

In jos

~For this forum Empty ~For this forum

Mesaj Scris de Vizitato Sam Iul 11, 2009 12:39 am

Vin si eu cu cateva sugestii pentru forum^^

1.Unele smilies-uri sunt prea mari.Acestea( bucurie! ~For this forum 304892 ~For this forum 823463 ) ar trebui scoase.
2.Tema nu se potriveste cu forumul,Incercati sa faceti ceva roz,portocaliu sau galben.
3.Bannerul nu se potriveste deloc cu forumul,incercati culori mai vesele.Pe unii chiar ii deranjaza.
4.Categoriile si forumurile:
-Cred ca(,) categoria "Despre forum" ar trebui numita "Forum Project" sau "Welcome".Ar trebui facute forumuri cu --"Nelamuriri/Sugestii,"Ban/Warn","Anunturi".
b)Toate categoriile is plasate aiurea.Plasati-le mai corect.
5.Regulamentul este prea drastic.
Regulile forumului:
5.Daca vreti sa faceti un topic nou cereti voie administratorului pe "Diverse discutii",topicul va fi aprobat sau nu;
De ce se cere voia adminului?Nu inteleg,asa nu va mai intra nimeni,userii trebuie sa fie liberi,sa faca topicuri cand vor,fara sa mai ceara voie.
7.Nu atentati la lucruri sexuale/brutale altfel veti fi banati pt 2-3 zile!
Cred ca ar trebui un ban mai indelungat pentru astfel de compprtament,o saptamana,doua,trei..o luna...
8.Daca lipsiti de pe forum mai mult de 2-3 saptamani/luni veti fi banati pt 4 zile!
Si daca cuiva nu ii meege netul?Daca cineva merge in vacanta si n-are net?Dca cineva are netul oprit?Sau daca parintii ne lasa putin pe net?Nu ar trebui sa ii banati,nimeni nu e obligat sa posteze intr'una,au si altii multe de facut.
10.Toti trb sa aiba avataruri si semnaaturi frumoase,altfel,ban pt 1 zi!
Ce vrei sa spui prin "frumoase"?Fiecare user cu gusturile lui,nu cu ceva ce nu ii place.
11.Interzis injuratul,daca injurati veti fi banati pt 3 zile!!!
E prea putin banul pentru 3 zile,eu cred ca ar trebui o saptamana sau doua.
12.Rog membrii sa fie cat mai activi,sa scrie macar data la 1-2 zile
Cum am mai zis,daca nu meege netul,daca nu ne lasa parintii,daca suntem ocupati,daca ni se opreste netul?Nu e o idee buna,sa posteze fiecare cand are timp si cand vrea,nimeni nu e obligat sa posteze non-stop,asa nu va mai intra nimeni.


Rog pe cei ce sunt Vizitato sa intre,sa stea pe Vizitato una sau doua zile ca sa se adapteze,apoi sa se inregistreze.
Nu e nimeni obligat sa posteze,sa se i registreze cand vor ca nu e sfarsitul lumii daca sunt vizitato.Si daca nu aveti o sectiune speciala pt. vizitatori in care e setat sa poata scvrie vizitatorii nu poate nimeni "sa stea pe Vizitato".

Daca incalcati aceste 11 reguli,fi-ti atenti,cei care lipsesc prea mult timp vor fi banati,ori va dau 5 sanse,si cu asta basta!
Sumt 12 reguli.Si daca userii trebuie sa plece undeva si n-au net,deschideti un topic cu "Absente" ca sa stiti ca userii pleaca o perioade de timp.

Regulile adminilor
5.La a 3-ea abatare a regulilor nu veti mai fi admini de rezerva timp de o saptamana!
Asta e prea putin,daca adminii au prea multe abateri ar trebui sa nu mai fie deloc admini.

Regulile supraveghetorilor
1.Sa stati sa supravegheati la ora 6:00 seara pana la 10/11:00 seara altfel veti fi banati pt 2 zile!!!
Asta nu are rost.Si daca nu au timp?11:00 seara e prea tarziu,nimeni nu ii obliga pe supraveghetri sa supravegheze forumul atat de mult,a intre mai des zic si eu,dar sa stea atata pe forum degeaba e aiurea,poate au probleme cu ochiul sau cine stie ce treaba au,poaye meeg la culcare,nu credeti?

2.Nu certati membrii care au vorbit urat,decat imi spuneti si le dau eu pedeapsa altfel supraveghetorul care n-a respectat regula va fi ban pt 3 saptamani!
Puteati macar sa ii lasati pe supraveghetori sa faca observatii si adminul oricum vedea...Si nu vad grupul de supraveghetori la legenda.

Regulile moderatorilor:-Astea sunt in regula.


Cam atat am avut de spus,sa nu credeti ca-s prea [wow]nestimtita[/wow].
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

~For this forum Empty Re: ~For this forum

Mesaj Scris de The warrior Dum Iul 12, 2009 8:57 pm

sunt de acord cu tot ce ai zis.... mai putin chestia cu tema, io zik k merge, dar fiecare cu gusturile lui (asta e si modivul pt care am ajutat-o pe deni sa faca o tema mai simla k sa se potriveask mai multor gusturi)
in banner sunt culori vesele, cred k tu te refereai k e prea simplu
o sa o rog pe deni sa umblam putin pe la culori (bah deni, te-am lasat sa te mai ocupi u, da vad k nu prea ai matalutza trb... )
*pe roz nu vreau k mi se pare prea de fete
*pe galben ..... poate, dar nu prea gasesc o nuanta care sa se potriveasca q verdele asta
*pe portocaliu crek e cel mai bn. io zic sa bagam portacaliu q verde.....crek vine bn, incercam,
dak vr deni k io nu ma bag peste ea
The warrior
The warrior
Admin designer
Admin designer

Numarul mesajelor : 63
Data de inscriere : 15/04/2009
Varsta : 29
Localizare : la mine acasa

http://lumea-animalutelor.forumcreativ.ro/

Sus In jos

~For this forum Empty Re: ~For this forum

Mesaj Scris de Lara Croft Joi Iul 23, 2009 5:46 pm

bine ca teai sters singurta de pe forum Vizitato!ca altfel te-as fi banat un an !!!nu acceot sugestii,dekt sa contina neaparat doar 2 cuvinte cu litera "i" da fa?
Lara Croft
Lara Croft

Numarul mesajelor : 565
Data de inscriere : 14/04/2009
Varsta : 20
Localizare : oraselul lenes

http://laracrofttr.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

~For this forum Empty Re: ~For this forum

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum