Forum despre chiloti
inregistreaza=te ca te rup.....asta da forum fara reguli da kkt............ce mai .distractie mare
uelcome bah.... pa forum;)

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Forum despre chiloti
inregistreaza=te ca te rup.....asta da forum fara reguli da kkt............ce mai .distractie mare
uelcome bah.... pa forum;)
Forum despre chiloti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Rugaminte importanta!Haideti,miscati-va chilotii mai repede!

2 participanți

In jos

Rugaminte importanta!Haideti,miscati-va chilotii mai repede! Empty Re: Rugaminte importanta!Haideti,miscati-va chilotii mai repede!

Mesaj Scris de Fraierisima Mier Iul 21, 2010 3:05 am

Va fac ouale ochi daca nu faceti cum zic eu!Apropo,vinerea intrati de la 06:89 pana la 23:99

Fraierisima

Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 21/07/2010

Sus In jos

Rugaminte importanta!Haideti,miscati-va chilotii mai repede! Empty Re: Rugaminte importanta!Haideti,miscati-va chilotii mai repede!

Mesaj Scris de Cea mai tare Mier Iul 21, 2010 3:02 am

Iar miercuri,oferta mondiala!!!!!!!!!!!!!! intrati de la 7:oo pana la 23:78. ok????????????????????????/ altfel va rup ouale!!!!

Cea mai tare

Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 19
Localizare : america

Sus In jos

Rugaminte importanta!Haideti,miscati-va chilotii mai repede! Empty Rugaminte importanta!Haideti,miscati-va chilotii mai repede!

Mesaj Scris de Fraierisima Mier Iul 21, 2010 2:59 am

Va rog sa intrati pe forum ziua,intre orele 13:00 si 13:01!Ca altfel va banez de nu va banez!Sambata si duminica intrati de la 18:00 pana la 19:38!

Fraierisima

Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 21/07/2010

Sus In jos

Rugaminte importanta!Haideti,miscati-va chilotii mai repede! Empty Re: Rugaminte importanta!Haideti,miscati-va chilotii mai repede!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum