Forum despre chiloti
inregistreaza=te ca te rup.....asta da forum fara reguli da kkt............ce mai .distractie mare
uelcome bah.... pa forum;)

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Forum despre chiloti
inregistreaza=te ca te rup.....asta da forum fara reguli da kkt............ce mai .distractie mare
uelcome bah.... pa forum;)
Forum despre chiloti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Jurnalul lui Inoue

5 participanți

In jos

Jurnalul lui Inoue Empty Jurnalul lui Inoue

Mesaj Scris de Lara Croft Mar Apr 21, 2009 10:35 pm

Aici e jurnalul lui Alecsandra.


Ultima editare efectuata de catre Lara Croft in Mar Iun 16, 2009 2:12 pm, editata de 1 ori
Lara Croft
Lara Croft

Numarul mesajelor : 565
Data de inscriere : 14/04/2009
Varsta : 20
Localizare : oraselul lenes

http://laracrofttr.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Jurnalul lui Inoue Empty Re: Jurnalul lui Inoue

Mesaj Scris de Vizitato Mier Apr 22, 2009 7:31 pm

Merci,bien,deci,sa vedem,uite prima pagina:

My diary

Hola mi amigo!!^^Bun venit in jurnalul meu!!Aici imi scriu toate momentele bune Very Happy ,dar si pe cele rele Evil or Very Mad ^^Bine-nteles,daca sunteti interesati de sugestii veti gasi in josul paginii niste linii pe care scrieti sugestie,bine,dar doar admin si eu pot edita mesajele mele,asa ca spuneti-mi mie unde vreti sa scrieti sugestia pentru a edita mesajele^^

Welcome!!
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Jurnalul lui Inoue Empty Re: Jurnalul lui Inoue

Mesaj Scris de Lara Croft Mier Apr 22, 2009 10:49 pm

Welcome Alecsandra in jurnalul tau,


Dar vezi ca jurnalul e public,pot toti sa te ajute,dar si sa reproseze lucruri...Tu esti supraveghetor,Alecsandra,deci tu trebuie sa faci ce ti-am spus eu,mai ti minte ce datorie ai?Daca cineva incalca o regula,mi-l spui mie,poti pune si poze cu tine si familia pe jurnal,si stai linistita,ca daca zice cineva ca ai nu stiu ce ruda urata,sau ciudata,sau intr-un fel,am eu grija de el sa se invete minte sa numai faca acel lucru,ca doar sunt seful. Laughing (vorbesc serios).Deci pe jurnale e voie doar sa ajuti,(desi e un topic special,tin eu minte),a,da!Topicul cu sfaturi pentru membrii care au nevoie de sfaturi,dar e bine,daca vin dintr-o data mai multi oameni cand se afiseaza forumul,n-o sa mai retin toti membrii,si poate n-o sa fac jurnal la toti,si cei la care am uitat sa le fac jurnal,se duc pe acel topic,ok? Wink
Lara Croft
Lara Croft

Numarul mesajelor : 565
Data de inscriere : 14/04/2009
Varsta : 20
Localizare : oraselul lenes

http://laracrofttr.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Jurnalul lui Inoue Empty Re: Jurnalul lui Inoue

Mesaj Scris de Lara Croft Mier Apr 22, 2009 10:52 pm

Alecsandra a scris:Merci,bien,deci,sa vedem,uite prima pagina:

My diary

Hola mi amigo!!^^Bun venit in jurnalul meu!!Aici imi scriu toate momentele bune Very Happy ,dar si pe cele rele Evil or Very Mad ^^Bine-nteles,daca sunteti interesati de sugestii veti gasi in josul paginii niste linii pe care scrieti sugestie,bine,dar doar admin si eu pot edita mesajele mele,asa ca spuneti-mi mie unde vreti sa scrieti sugestia pentru a edita mesajele^^

Welcome!!



Ei bine,dam "quote"ca sa stii la ce mesaj al tau te ajutam,zic eu...
Lara Croft
Lara Croft

Numarul mesajelor : 565
Data de inscriere : 14/04/2009
Varsta : 20
Localizare : oraselul lenes

http://laracrofttr.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Jurnalul lui Inoue Empty Re: Jurnalul lui Inoue

Mesaj Scris de Inoue Mar Iun 16, 2009 1:19 pm

16 iunie 2009


Wee,vacanta cu trenul din franta!!
Ma cam plictisesc in vacanta si e doar prima saptamana si nimic nu am facut.Astept ceva interesant...M-am hotarat sa fiu mai EMO doar la faptul cum ma comport,dar nu la omorare.Voi fi doar 20% Emo.

Imi urasc viata.Nu mai lucruri rele se intampla.Sper ca de ziua mea sa nu pot intra pe laptop ca sa fiu "injurata".O urasc pe Sarah.Ursc lauda ei,i-a spuneti-mi,ea e cea mai celebra din toata scoala?Visele ei,fato.

Nu ma mai intereseaza,vreau viata mea si daca trebe,atunci ma car de aici cu valiza cu tot.Plus ca am fost stearsa pe nedrept.Stearsa de tot!Si eu scriam in fiecare zi,putin cate putin la fiecare forum pana cand am fost stearsa cu tot cu cele 100 de mesaje.Acum am 10 mesaje si "sunt in pericol de a fi banata"...dar nu s-au gandit si astia ca eu aveam 100 de mesaje?eu stiam ca am o groaza de mesaje,dar,ce s-ai faci?acum am doar 10,datoria lor,frate,sa ma stearga din forum.Soarta...

Ma rog,eu habar n-am daca citeste cineva asta.

Prieteni nu am,dusmani am,tristete am... Rolling Eyes ce sa ma astept de la viata asta?

Hectometru...scriu asta pentru ca e inlocuitorul cuvantului "r-e-a" de pe forum(regulile lui,bafta!)

Ma rog,asta e tot ce am de zis in "jurnalul public".

Bye-bye!

Inoue
Membru de onoare

Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 25
Localizare : braila

Sus In jos

Jurnalul lui Inoue Empty Re: Jurnalul lui Inoue

Mesaj Scris de The warrior Mar Iun 16, 2009 3:50 pm

Inoue a scris:
16 iunie 2009


Wee,vacanta cu trenul din franta!!
Ma cam plictisesc in vacanta si e doar prima saptamana si nimic nu am facut.Astept ceva interesant...M-am hotarat sa fiu mai EMO doar la faptul cum ma comport,dar nu la omorare.Voi fi doar 20% Emo.

Imi urasc viata.Nu mai lucruri rele se intampla.Sper ca de ziua mea sa nu pot intra pe laptop ca sa fiu "injurata".O urasc pe Sarah.Ursc lauda ei,i-a spuneti-mi,ea e cea mai celebra din toata scoala?Visele ei,fato.

Nu ma mai intereseaza,vreau viata mea si daca trebe,atunci ma car de aici cu valiza cu tot.Plus ca am fost stearsa pe nedrept.Stearsa de tot!Si eu scriam in fiecare zi,putin cate putin la fiecare forum pana cand am fost stearsa cu tot cu cele 100 de mesaje.Acum am 10 mesaje si "sunt in pericol de a fi banata"...dar nu s-au gandit si astia ca eu aveam 100 de mesaje?eu stiam ca am o groaza de mesaje,dar,ce s-ai faci?acum am doar 10,datoria lor,frate,sa ma stearga din forum.Soarta...

Ma rog,eu habar n-am daca citeste cineva asta.

Prieteni nu am,dusmani am,tristete am... Rolling Eyes ce sa ma astept de la viata asta?

Hectometru...scriu asta pentru ca e inlocuitorul cuvantului "r-e-a" de pe forum(regulile lui,bafta!)

Ma rog,asta e tot ce am de zis in "jurnalul public".

Bye-bye!
of,of, de ce eshti asa suparata? Sad ashteptam shi veshti bune.
io nu inteleg...deni te-a ster de pe forum, asha fara sa-i faci nimik? Suspect

shi chestia cu "rea" e o prostie
deni, cenzurezi cuvinte de baza! si alte injuraturi mai grave nu le cenzurezi Laughing neah...nu scriu io cuvinte de-alea, da' de exemplu de ce nu ai cenzurat cuvantul "tampit" si cenzurezi "rea"?? Suspect
Laughing Laughing Laughing
am incercak io shi q tot felul de injuraturi(bine inteles k am editat mesajul) shi nu erau cenzurate Laughing


Ultima editare efectuata de catre The warrior in Mar Iun 16, 2009 4:01 pm, editata de 2 ori
The warrior
The warrior
Admin designer
Admin designer

Numarul mesajelor : 63
Data de inscriere : 15/04/2009
Varsta : 29
Localizare : la mine acasa

http://lumea-animalutelor.forumcreativ.ro/

Sus In jos

Jurnalul lui Inoue Empty Re: Jurnalul lui Inoue

Mesaj Scris de Inoue Mar Iun 16, 2009 3:54 pm

mda,cred ca la chestia cu "rea" am exagerat,dar deni m-a sters ptr ca credea ca ma scoate de la admini,cand defapt eram scoasa deja si pe contul asta mi-a zis prin mp sa scriu mai mult pe forum ca voi fi banata Neutral





termina,ti-oi fi dat avertizare dar te-am banat cumva dupa avertizare?termina,ca doar gura e de mine.

Inoue
Membru de onoare

Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 25
Localizare : braila

Sus In jos

Jurnalul lui Inoue Empty Re: Jurnalul lui Inoue

Mesaj Scris de Lara Croft Mar Iun 16, 2009 7:14 pm

si te-am banat cumva?ia lasa-ma,ca doar gura e de mine.
Lara Croft
Lara Croft

Numarul mesajelor : 565
Data de inscriere : 14/04/2009
Varsta : 20
Localizare : oraselul lenes

http://laracrofttr.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Jurnalul lui Inoue Empty Re: Jurnalul lui Inoue

Mesaj Scris de The warrior Mar Iun 16, 2009 9:07 pm

mi-am dat seama Laughing Laughing Laughing
The warrior
The warrior
Admin designer
Admin designer

Numarul mesajelor : 63
Data de inscriere : 15/04/2009
Varsta : 29
Localizare : la mine acasa

http://lumea-animalutelor.forumcreativ.ro/

Sus In jos

Jurnalul lui Inoue Empty Re: Jurnalul lui Inoue

Mesaj Scris de The warrior Mar Iun 16, 2009 9:10 pm

de ce stergi mesajele care nu-ti convin, deni Twisted Evil infrunte-le!\

sz de dublu post
The warrior
The warrior
Admin designer
Admin designer

Numarul mesajelor : 63
Data de inscriere : 15/04/2009
Varsta : 29
Localizare : la mine acasa

http://lumea-animalutelor.forumcreativ.ro/

Sus In jos

Jurnalul lui Inoue Empty Re: Jurnalul lui Inoue

Mesaj Scris de Inoue Mar Iun 30, 2009 9:03 pm

doamne,asa ceva n-am mai pomenit!
chiar la orice faci atata scandal?
fi mai civilizata!
nu puteai sa imi zici sa ma dezinscriu de la admini?
si acum ce?
acuma sunt admin...
doamne,nu mai fi asa!te-ai prostit sau ce?
[vb cu denisa]

Inoue
Membru de onoare

Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 25
Localizare : braila

Sus In jos

Jurnalul lui Inoue Empty Re: Jurnalul lui Inoue

Mesaj Scris de Vizitato Vin Iul 24, 2009 3:49 am

Defapt Denisa e toanta si da idioata in adevaratu' sens al cuvantului,Inoue nu o baga in seama nu stie de capul ei...se vede la la o posta ar trebui sa incerce sa isi ascuta odata mintea aia...daca e asa carna :Dlol e genu ei ce sa mai palavragim Wink
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Jurnalul lui Inoue Empty Re: Jurnalul lui Inoue

Mesaj Scris de Lara Croft Lun Aug 03, 2009 11:58 pm

ai dreptate vizitatorule anonim!!!chiar sunt asa de proasta!!
serios inoue, eu sunt cea mai minunata persoana pe care o cunosc in totalitate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hopa, am incalcat regulile ca am pus semnul exclamarii!!! nuuuuu!gata!imi interzic accesul pe forum!!

nu se poate nu o sa mai intru pe forum ptr ca mi-am incalcat singura regula!help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lara Croft
Lara Croft

Numarul mesajelor : 565
Data de inscriere : 14/04/2009
Varsta : 20
Localizare : oraselul lenes

http://laracrofttr.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Jurnalul lui Inoue Empty Re: Jurnalul lui Inoue

Mesaj Scris de sarah Joi Aug 13, 2009 6:43 pm

Lara Croft a scris:ai dreptate vizitatorule anonim!!!chiar sunt asa de proasta!!
serios inoue, eu sunt cea mai minunata persoana pe care o cunosc in totalitate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hopa, am incalcat regulile ca am pus semnul exclamarii!!! nuuuuu!gata!imi interzic accesul pe forum!!

nu se poate nu o sa mai intru pe forum ptr ca mi-am incalcat singura regula!help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
termina inainte sa fie prea tarziu

sarah

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 24/07/2009

Sus In jos

Jurnalul lui Inoue Empty Re: Jurnalul lui Inoue

Mesaj Scris de Cea mai tare Mier Iul 21, 2010 2:28 am

nanananananananana!!!!!!!!!!ce sa fie prea tarziu??? o nuuuuuuu! ye referi la celebritatea mea??????????? nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!
yo sunt celebra! multora le va parea mai rau de mine decat de scaderea pensiilor si a salariilor!! nu-mi fac griji!!!!!!!! Jurnalul lui Inoue 811765

Cea mai tare

Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 19
Localizare : america

Sus In jos

Jurnalul lui Inoue Empty Re: Jurnalul lui Inoue

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum